Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator Baz Danych Oracle

SoftSystem Sp. z o.o.

Rzeszów

1774 dni temu

Tampa (Floryda), Nowy Jork, Rzeszów, Lwów i Lublin.

Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji systemów zarządzających bazami danych instytucji medycznych. Nasze systemy działają w ponad 300 szpitalach i laboratoriach medycznych w USA i Kanadzie. W Polsce działamy od 1990 roku. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 350 programistów i testerów oprogramowania.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrowanie i obsługę baz danych Oracle w środowiskach testowych oraz klientów końcowych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość zagadnień administracji baz danych Oracle,
  • znajomość SQL,
  • znajomość systemów operacyjnych Unix/Linux,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • przez pierwsze dwa lata podwyżki co pół roku,
  • co pół roku nagroda za wyniki,
  • dostęp do najnowszych technologii oprogramowania,
  • wyjazdy zagraniczne,
  • naukę języka angielskiego,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej lub programu MultiSport Plus,
  • ciekawą pracę w młodym zespole projektowym,
  • szkolenia.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 27.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U z 3502 r., Nr 101, poz. 923 ze zm)”.

Poznaj

Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji systemów zarządzających bazami danych instytucji medycznych. Nasze systemy działają w ponad 300 szpitalach i laboratoriach medycznych w USA i Kanadzie. W Polsce działamy od 1990 roku. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 350 programistów i testerów oprogramowania.

Poznaj stanowisko: Administrator Baz Danych

Większość firm i instytucji nie mogłoby funkcjonować bez bazy danych. W dzisiejszych czasach niemal wszystkie bazy gromadzone są na dyskach w postaci zapisu cyfrowego. Administrator Baz Danych obsługuje bazy, czyli zbiory informacji potrzebne do prawidłowego funkcjonowania firmy. Do obowiązków administratora należy wprowadzenie należytych informacji, zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzania i przechowywanie informacji w bazie - w ...
Administrator Baz Danych Praca Administrator Baz Danych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (684)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (166)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1809)
Radom (73)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (21)