Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator Działu Sprzedaży Flotowej

Plichta Sp. z o.o. S.K.

Gdańsk

821 dni temu

To może być Twoja wielka szansa!

Jeśli chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży i wspólnie z nami dalej ekspansywnie zdobywać rynek motoryzacyjny poprzez swoje działania - to  jesteś  osobą, której  szukamy.

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Miejsce pracy: Volkswagen Plichta Gdańsk ul. Lubowidzka 42

Osoba zatrudniona na stanowisku Administratora Działu Sprzedaży Flotowej będzie odpowiadała za budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami, tworzenie baz danych, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, realizację zamówień, wydań samochodów, rozliczeń transakcji, sprawdzanie dostępności aut oraz bieżący kontakt z klientami.

Obowiązki:
  • Aktualizacja listy magazynowej

  • Komplementacja dokumentacji handlowej (zamówienia i wydania aut)

  • Opracowywanie i sprawdzanie rozliczeń

  • Zbieranie, sporządzanie i analiza raportów

  • Kontakt z Klientami

Oczekujemy:
  • Zaangażowania oraz motywacji w osiąganiu celów

  • Konsekwencji w działaniu

  • Dobrej znajomości programu Excel

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Prawa jazdy kat. B

  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Sprzedaży

Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...
Asystent Działu Sprzedaży Praca Asystent Działu Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (539)
Wałbrzych (37)
Legnica (50)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (134)
Toruń (87)
Lubelskie:
Lublin (94)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (744)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1557)
Radom (56)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (105)
Nysa (18)