Zobacz więcej ofert pracy

Administrator Linux

Nigel Frank International
mazowieckie
praca stacjonarna
2286 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint. .NET i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint, .NET i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.
Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, kontakty z klientami i profesjonalizm

Obowiązki:

  • Będziesz odpowiedzialny na co dzień za utrzymanie Eckoh w globalnie rozproszonych serwerach infrastruktury
  • Opracowanie strategii do utrzymania i zwiększenia dostępności platformy, efektywności operacyjnej i postawy zabezpieczeń.
  • Architektury i wdrażania nowej infrastruktury do obsługi potrzeb biznesowych.
  • Rozwoju i utrzymania infrastruktury jako Code. Badania, oceny i wdrożenia innowacyjnych technologii.

Twoje umiejętności:

  •  Doświadczenie z Linuksem w środowisku produkcyjnym wysokiej dostępności.
  • Doświadczenie w web architekturze.
  • Doświadczenie w jeden lub więcej języków skryptowych (np. Bash / Python / Ruby).
  • Doświadczenie z konfiguracji struktur zarządzania i automatyzacji narzędzia takie jak Puppet, Chef, ansible.
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (Git/SVN)..

Przydatne:

  • Doświadczenie z ciągłej integracji i wdrażania narzędzi (Jenkins) doświadczenia z HashiCorp narzędzi (konsul, Vault, Terraform).
  • Doświadczenie z monitorowania narzędzia (Nagios, kaktusy, Splunk).
  • Doświadczenie z dowolnym RDBMS rozwiązania (MySQL / PostgreSQL / Oracle)

 Oferujemy:

  • UOP lub B2B
  • praca w międzunarodowym środowisku dla stabilnej firmy
  • wyjazdy za granicę dla chętnych
  • pakiet socialny
  • praca w zespole doświadczonych specjalitów