Zobacz więcej ofert pracy

Administrator salonu

LaserVille - sieć salonów depilacji laserowej
Warszawa, Śródmieście, Atrium
6 000 - 8 000 zł brutto/mies.
menedżer
pełny etat
umowa zlecenie
praca stacjonarna
rekrutacja online
526 dni temu

Ogłoszenie numer: 7717890, z dnia 2022-11-24

LaserVille to sieć centrów depilacji laserowej.

Profesjonalne usługi depilacji laserowej w technologii Moveo przy użyciu włoskiego sprzętu Motus AX.

Zapraszamy do naszego zespołu administratora salonu depilacji laserowej (administratora salonu kosmetycznego).

www.laserville.com

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście, Atrium

Opis stanowiska

  • Pomoc w wyszukiwaniu/wprowadzaniu personelu przy otwieraniu salonu/rozszerzaniu sieci salonów.
  • Utrzymanie stron salonu w sieciach społecznościowych.
  • Pisanie artykułów na stronę.
  • Przygotowanie typografii i interakcji z wykonawcami w zakresie reklamy.
  • Znalezienie blogerów do reklamy.
  • Pomoc w zamawianiu/inwentaryzacji materiałów eksploatacyjnych.
  • Otwórz i zamknij salon (08:50 – 21:00).
  • Doradztwo klientów w zakresie produktów i usług salonu.
  • Przetwarzanie połączeń przychodzących, wiadomości, połączeń wychodzących.
  • Rejestracja klienta, obsługa klienta i fakturowanie.
  • Kontrola czystości i porządku w kabinie.
  • Kontrola przestrzegania standardów obsługi przez personel.
  • Wsparcie kampanii marketingowych i promocji salonowych.
  • Stworzenie przytulnego, komfortowego środowiska dla klientów.
  • Sprawdzenie pracy administratorów/specjalistów. Opracowanie harmonogramu prac.
  • Rozwiązywanie sytuacji konfliktowych z klientem.
  • Aktualizacja informacji w instrukcjach.
  • Adaptacja nowych administratorów.
  • Udział w wydarzeniach reklamowych (podarunki z salonu i prezentacja LaserVille).

Wymagania

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego, język polski jest koniecznością
  • Doświadczenie w pracy w salonach kosmetycznych
  • Twoja towarzyskość
  • Stabilność psychiczna
  • Uwaga i delikatność
  • Brak złych nawyków

Oferujemy

  • Przed otwarciem salonu: Harmonogram prac 5/2 (21-22 zmian w miesiącu), 9:00-18:00
  • Od otwarcia salonu: Harmonogram pracy 2/2 (15-16 zmian w miesiącu)
  • Rabaty do 70% na usługi salonowe
  • Wygodne, przytulne miejsce pracy w centrum biznesowym Atrium
  • Stabilna długotrwała praca
  • Prezent gotówkowy na urodziny
  • Zabawne imprezy firmowe
  • Odpowiednie przywództwo