Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
Administrator systemów IT

ONTP.NET Sp. z o.o.
Zielona Góra
praca stacjonarna
5120 dni temu

Ogłoszenie numer: 99591, z dnia 2010-05-11

Jesteśmy dynamiczną firmą informatyczną. Specjalizujemy się w budowie kompleksowych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Chcemy zatrudnić pracownika na umowę o pracę w pełnym wymiarze na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

Do jego zakresu obowiązków będzie należało:
  • Administrowanie systemami Linux i Windows.
  • Administrowanie Serwerami Telekomunikacyjnymi opartymi o Asterisk.
  • Pomoc przy rozwiązywaniu problemów na serwerach.
  • Aktualizacja oprogramowania i dbanie o bezpieczeństwo na serwerach.
  • Postępowanie zgodnie z wymogami ITIL v2 i normą ISO 20000.

Wymagania

Podstawowe:
  • Wykształcenie wyższe (informatyka i kierunki pokrewne) ewentualnie ostatni semestr studiów.
  • Znajomość administracji systemów Linux Debian, Red Hat i Windows 2003/2008.
  • Znajomość Asterisk i zagadnień telefonii VoIP.
  • Znajomość administracji sieci biurowej z komputerami pod MS Windows.
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie pozwalającym czytać dokumentację.
  • Znajomość PostgreSQL (optymalizacja), IDS/IPS, DNS, Spamassassin, Bash scripting.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Niekaralność.
Dodatkowe atuty:
  • Komunikatywność, wysoka motywacja.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych.
  • Umiejętność pracy w zespole i indywidualnie.
  • Znajomość formalnych metod testowania aplikacji.

Oferujemy

  • Bardzo ciekawą pracę w innowacyjnej firmie, pozwalającej na szybki rozwój.
  • Dobrą atmosferę i pracę w sympatycznym zespole.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony.
  • Stabilność finansową i poszanowanie pracownika.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 4000 PLN