Administrator Systemów

Rockwell Automation Sp. z o.o.

Katowice

40 dni temu

Location: Katowice
Zakres obowiązków:
  • monitorowanie infrastruktury IT znajdującej się u klienta
  • udzielanie wsparcia technicznego klientom w języku angielskim w zakresie konfiguracji i rozwiązywania problemów w obszarze wirtualizacji VMware, Windows Server 2008/2012/2016 oraz systemów backupowych
  • konfiguracją środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo
  • tworzenie dokumentacji
  • poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie posiadanych umiejętności specjalistycznych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka)
  • min. 2 letnie doświadczenie w administrowaniu systemami Windows Server 2008/2012/2016
  • min. 2 letnie doświadczenie w administrowaniu systemami VMware
  • doświadczenie w konfiguracji, administracji i zarządzaniu usługami - DNS, DHCP, RDP, RDWeb
  • doświadczenie w administrowaniu systemami backup NetBackup, Veeam, Backup Exec, VDP
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • umiejętność efektywnej pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
  • umiejętność właściwego ustalania priorytetów
  • zdolność komunikacji ze wszystkimi szczeblami managementu
Mile widziane:
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • doświadczenie w zarządzaniu środowiskami opartymi o technologie VMware VSAN
  • certyfikaty Microsoft MCSA 2008/2012
  • certyfikaty VMware VCA/VCP
  • doświadczenie w administrowaniu sieciami Lan/Wan opartymi o technologie Cisco będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność programowania Power Shell, Perl
  • znajomość dodatkowego języka europejskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • praca w międzynarodowej organizacji
  • przyjazna atmosfera pracy
  • miejsce pracy w centrum Katowic
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych oraz dostęp do najnowszych technologii
  • pakiet świadczeń między innymi: opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, dofinansowanie do posiłków, etc.

Poznaj

Rockwell Automation Sp.z o.o.

Rockwell Automation jest częścią globalnego przedsiębiorstwa specjalizującego się wyłącznie w automatyce przemysłowej i informatyce, zatrudniającego około 23 tys. osób w 80 krajach świata. Tworzymy takie marki, jak Allen-Bradley czy Rockwell Software. Nasza główna siedziba znajduje się w Milwaukee, natomiast w Polsce posiadamy trzy oddziały - w Warszawie, Gdańsku i Katowicach.