Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator systemu oraz sieci / Kierownik projektu ERP (k/m)

ATL Polska Sp. z o.o.

Tworóg

55 dni temu

Ogłoszenie numer: 2020431, z dnia 2018-08-01

ATL Anlagentechnik Luhden GmbH jest zarówno dostawcą dla producentów maszyn, urządzeń systemowych, jak i producentów maszyn specjalnych do gratowania termicznego. Maszyny te są opracowywane przez nas, produkowane i dystrybuowane na całym świecie. W naszej fabryce w Luhden zatrudniamy około 40 osób. W naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym wprowadzone są najświeższe technologie począwszy od CNC po cięcie laserowe. Nasza konkurencyjność zwiększa się poprzez rozszerzanie obszaru produkcji i zdolności produkcyjnych.

Miejsce pracy: śląskie / Tworóg

Opis stanowiska

  • planowanie, restrukturyzacja i instalacja sieci firmowej (ok. 20 użytkowników)
  • administrowanie i dbałość o środowisko sieci / serwera / użytkowników / wirtualizacji
  • kierowanie projektem ERP wdrożenia ABAS
  • dbałość, wsparcie i dalsze rozwijanie systemu ERP

Wymagania

  • stworzenie i administracja sieci firmowej
  • instalacja i administracja Windows Server and Clients
  • instalacja i administracja Windows Exchange Server
  • znajomość systemu ERP; wymagany ABAS
  • umiejętność programowania; wymagany ABAS / FOP lub Java
  • umiejętność programowania; mile widziany MS Access (VBA)
  • doświadczenie w branży produkcyjnej budowy maszyn
  • znajomość języków obcych: wymagany angielski / mile widziany niemiecki

Oferujemy

Na kandydata czeka długoterminowa perspektywa w innowacyjnym środowisku z krótkimi ścieżkami decyzyjnymi. Odmiana zamiast rutyny, wspólne myślenie zamiast wykonywania poleceń - to niektóre hasła, które określają motywację działania naszego zespołu. Jeśli jesteś zainteresowany tym odpowiedzialnym stanowiskiem w prężnej i rozwijającej się firmie nie wahaj się zgłosić swojej kandydatury!

Poznaj stanowisko: Administrator Sieci

Osoba pracująca w tym zawodzie czuwa nad prawidłowym i bezawaryjnym działaniem systemu informatycznego w firmie lub instytucji administracyjnej. W przypadku awarii sieci może nastąpić zastój w funkcjonowaniu firmy, dlatego też każdy większy zakład pracy nie powinien funkcjonować bez ”administratora sieci”. Administrator sieci, potocznie zwany adminem w swojej pracy ma do czynienia z różnymi systemami, m.in. z: ...
Administrator Sieci Praca Administrator Sieci

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (723)
Wałbrzych (50)
Legnica (86)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (168)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (925)
Tarnów (50)
Nowy Sącz (48)
Mazowieckie:
Warszawa (2086)
Radom (86)
Płock (57)
Opolskie:
Opole (189)
Nysa (55)