Administrator w Dziale Fresh

Eurocash S.A.

Gdańsk

2 dni temu

Eurocash Logistyka:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Kluczowe zadania:
  • Proste prace magazynowe przy użyciu wózka widłowego,
  • Systemowe i fizyczne przyjęcie i wydanie towarów,
  • Przygotowywanie dokumentów przyjęcia i wydania towarów,
  • Prowadzenie dokumentacji biura,
  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów,
  • Kontakt z kierowcami i klientami.
Idealny kandydat powinien:
  • Posiadać doświadczenie w obszarze gospodarki magazynowej,
  • Posiadać uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • Znać w stopniu dobrym pakiet MS Office, w szczególności MS Excel i MS Word,
  • Być komunikatywny i łatwo nawiązywać relacje,
  • Bardzo dobrze organizować swoją pracę,
  • Posiadać wykształcenie min. średnie,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość SAP.
Na tym stanowisku zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego i premii,
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Karty sportowe,
  • Paczki i bony na Święta,
  • Atrakcje dla rodziny, m.in. program stypendialny i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,
  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
  • Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego, dającą możliwość rozwoju,
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl

Poznaj

Specjalista Administrator Stanów Magazynowych to osoba, która jest odpowiedzialna za administrację stanów magazynowych obsługiwanych przedsiębiorstw. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: administrowanie danymi w komputerowym systemie magazynowym, przyjmowanie towaru, przygotowywanie wysyłek, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, przygotowywanie stosownych dokumentów ...
Praca Administrator Stanów Magazynowych