Zobacz więcej ofert pracy

Agent Celny

HR Support
Gdynia
praca stacjonarna
1070 dni temu
Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, Agencji celnej z ponad 30 letnim doświadczeniem, oddziałami w Polsce, Niemczech, Holandii i działającej międzynarodowo w obszarze obsługi łańcucha dostaw, poszukujemy osoby na stanowisko:
Agent Celny
Miejsce pracy: Gdynia
OBOWIĄZKI:
  • współpraca ze spedytorami, przewoźnikami oraz innymi partnerami biznesowymi,
  • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami,
  • obsługa celna Klientów dokonywanie zgłoszeń celnych, import, export, tranzyt w tym weryfikacja dokumentów wymaganych przy dokonywaniu zgłoszeń celnych,
  • ścisła współpraca z Urzędem Celnym.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe (spedycja lub handel zagraniczny itp. mile widziane),
  • min. 1 rok doświadczenie w pracy na stanowisku Agenta celnego,
  • aktualny wpis na listę Agentów celnych,
  • znajomość prawa celnego,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2.
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
  • wsparcie zespołu i pracę w miłej atmosferze,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • samodzielną prace w samoorganizujących się małych zespołach.