Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. ciągłego doskonalenia

    Sonepar Polska sp. z o.o.   Katowice, ul. Obrońców Westerplatte 81    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Główny zakres obowiązków: Zapewnienie ciągłego rozwoju procesów i procedur oraz ciągłe usprawnianie ich efektywności; Wdrażanie, tworzenie i dostosowanie istniejących procedur; Identyfikacja ryzyka, dostarczanie rekomendacji po przeprowadzonym badaniu; Udział w audytach przeprowadzanych...
Zobacz więcej ofert pracy

Agent ds. Udoskonalenia

AXXIA sp. z o.o.
Kleszczów
praca stacjonarna
1784 dni temu

AXXIA Sp. z o. o.

Istniejemy na rynku usług HR od ponad 10 lat. Z powodzeniem realizujemy procesy rekrutacji oraz szeroko rozumianego doradztwa personalnego dla naszych klientów. Cieszymy się zaufaniem naszych partnerów biznesowych i to napędza nas do działania. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy tworzą wizję marki przyjaznej zarówno klientom jak i pracownikom.

Dla naszego Klienta firmy z branży kosmetycznej

poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kleszczów

Główne zadania:

  • Koordynacja procesu wdrażania modelu ciągłego doskonalenia
  • Wdrażanie i propagowanie założeń modelu w oparciu o zasady Lean Manufacturing,
  • Udział w realizacji projektów optymalizacyjnych
  • Koordynowanie metod organizacji pracy (5S, standaryzacja pracy, KANBAN)
  • Wdrażanie narzędzi ciągłego doskonalenia (m. in. rozwiązywanie problemów)
  • Planowanie, prowadzenie oraz aktywne uczestnictwo w warsztatach Kaizen

Profil kandydata:

  • Doświadczenie w realizacji projektów optymalizacyjnych zdobyte w środowisku produkcyjnym – warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość technik i metod ciągłego doskonalenia
  • Umiejętność stosowania w praktyce narzędzi Problem Solving
  • Otwartość, komunikatywność oraz orientacja na realizację celów
  • Zaangażowanie, umiejętność przekazywania wiedzy oraz pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power point - zaawansowany)
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Umowę o pracę (bezpośrednio u pracodawcy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w zespole specjalistów, charakteryzującym się partnerską atmosferą
  • Pracę w systemie 1 - zmianowym