Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
agent nieruchomości

Mieszkania do Sprzedania.pl
Warszawa
praca stacjonarna
5909 dni temu

Ogłoszenie numer: 40447, z dnia 2008-02-21

Firma MDS zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. W chwili obecnej pracuje u nas osiem osób. Organizujemy cykliczne szkolenia dla naszych pracowników. Nasza siedziba mieści się w biurowcu przy ul. Pruszkowskiej 17

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, lubisz pracę w ruchu, nie znosisz monotonii, to ta praca jest właśnie dla Ciebie. Ty sam decydujesz ile czasu poświęcasz na pracę, a w konsekwencji ile zarobisz. Do Twoich zadań będzie należała obsługa osób poszukujących mieszkań, przygotowywanie opisów, kompletowanie dokumentów, udział w negocjacjach. Sam regulujesz wysokość zarobków poprzez własną skuteczność.

Wymagania

średnie lub wyższe wykształcenie zdolności interpersonalne optymizm elokwencja umiejętność samodzielnej organizacji pracy samodyscyplina

Oferujemy

Oferujemy Ci: - konkurencyjne warunki finansowe adekwatne do osiągnięć - możliwość rozwoju zawodowego - miłą atmosferę pracy - własne stanowisko pracy i nieograniczony dostęp do urządzeń biurowych - telefon komórkowy - cyfrowy aparat fotograficzny