Agent ochrony

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Nysa

2 dni temu

Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/20/1772
OBOWIĄZKI:

Ochrona obiektu handlowego, monitoring. Miejsce pracy Galeria Dekada.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane orzeczenie stopnia niepełnosprawności, chęci do pracy.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:

Agata Jamińska
a.jaminska@nysa.praca.gov.pl
774489911

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Pracownik ochrony fizycznej może pełnić funkcje przynależne stanowisku w wielu różnorodnych obiektach – między innymi jednostkach handlowych, instytucjach finansowych, czy publicznych, a nawet budynkach prywatnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku zapewnia ochronę osób i mienia, kontroluje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa publicznego w trakcie imprez masowych, etc. Pracownicy ochrony, zatrudnieni w agencjach ...
Praca Pracownik Ochrony Fizycznej