Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Agent Ubezpieczeniowy

Aviva Sp. z o.o.

Szprotawa

13 dni temu

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Szprotawa

Opis stanowiska:

  • Budowanie bazy potencjalnych klientów.
  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla klientów biznesowych i indywidualnych.
  • Obsługa klientów oraz prowadzenie serwisu w latach następnych.
  • Prowadzenie akcji marketingowych.

Wymagania:

  • Posiadasz min. średnie wykształcenie.
  • Wierzysz w swoje indywidualne zdolności.
  • Nie boisz się pracy, która jest znakomicie wynagradzana.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy jako lokalny agent w dużej firmie specjalizującej się w ubezpieczeniach na życie,grupowych,zdrowotnych i od wypadków.
  • Wynagrodzenie na rachunek bankowy na początku 5000zł /60000zl rocznie/. Przyszłe zarobki ograniczone tylko umiejętnościami i zdolnościami.
  • Pokrywamy koszt 4-tygodniowego szkolenia w naszym biurze i 2letniego programu szkoleniowego na miejscu.

Poznaj

Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

Poznaj stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy

Agent ubezpieczeniowy jest osobą, zawierającą umowy ubezpieczeniowe z klientami w imieniu zakładu ubezpieczeniowego, od którego uzyskał upoważnienie. Agent działa w interesie tego zakładu, może być osobą fizyczną, działającą na podstawie formalnego upoważnienia lub osobą prawną (wtedy obowiązki agenta wykonują zatrudnione jednostki, działające w oparciu o zezwolenie, wydawane przez Komisję Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy ...
Agent Ubezpieczeniowy Praca Agent Ubezpieczeniowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (768)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1717)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (23)