Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Agile Coach

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

32 dni temu

Agile Coach
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: JW/ATO/ID/06/2019
Twoje zadania:
  • Wspieranie organizacji w zmianie struktury i kultury organizacyjnej zgodnie z założeniami Agile
  • Wdrażanie metod pracy takich jak: Scrum, Kanban
  • Dbanie o efektywne wykorzystanie narzędzi związanych z metodykami Agile: visual management, zarządzanie backlogiem, prototypowanie, budowanie MVP
  • Rozwój efektywnych, interdyscyplinarnych zespołów poprzez edukację, mentoring oraz coaching
  • Współpraca z wyższą kadrą menedżerską w celu usprawniania procesów i budowania środowiska wzmacniającego samoorganizację i transparentną komunikację
  • Dbanie o spójność podejścia Agile w organizacji
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów
  • Przygotowywanie materiałów edukacyjnych oraz działania komunikacyjne na poziomie organizacji
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w zwinnej organizacji
  • Praktyczna znajomość frameworku Scrum lub metody Kanban
  • Znajomość języka angielskiego gwarantująca swobodną komunikację
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów/przekazywania trudnej informacji zwrotnej
  • Proaktywność i niezależność w działaniu
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów
  • Gotowość do krajowych podróży służbowych (Katowice/Warszawa)
Mile widziane:
  • Bycie liderem lub współkreowanie dużych zmian organizacyjnych
  • Doświadczenie w skalowaniu frameworku Scrum
  • Doświadczenie w roli:
    • Scrum Master/Agile Coach
    • Product Owner
    • Lider zespołu
  • Znajomość założeń i narzędzi coachingowych
  • Certyfikacja związana z Scrum np. PSM1 lub PAL1
  • Umiejętność mediacji
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Poznaj

Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Specjalista Agile

Osoba pracująca jako specjalista agile odpowiedzialna jest za wytwarzanie oprogramowania w zgodzie z grupą metodyk tzw. zwinnego wytwarzania oprogramowania (z ang. agile). Jest on odpowiedzialny za koordynowanie i propagowanie praktyk agile wśród zespołów pracujących w firmie. Powinien zapewniać wsparcie w obszarze agile i testów oprogramowania, monitorować efektywność testów aplikacji, prowadzić ...
Specjalista Agile Praca Specjalista Agile

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (64)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (306)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (274)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (820)
Tarnów (77)
Nowy Sącz (81)
Mazowieckie:
Warszawa (2164)
Radom (181)
Płock (104)
Opolskie:
Opole (261)
Nysa (67)