Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ambasador marki – Specjalista ds. Sprzedaży (karmy dla zwierząt)

Human Capital Masters Sp. z o.o.

Rzeszów

100 dni temu

Ogłoszenie numer: 1992723, z dnia 2018-06-13

HHuman Capital Masters jest firmą doradztwa personalnego oraz selekcji i rekrutacji specjalistów średniego
i wyższego szczebla. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji stałej (Search & Selection). Wspieramy Klientów polskich i międzynarodowych z różnych sektorów, niezależnie od ich wielkości oraz lokalizacji geograficznej.

Dla naszego Klienta - dystrybutora znanej marki karm dla zwierząt domowych, firmy założonej przez miłośników zwierząt, zajmującej się propagowaniem zdrowego żywienia wśród domowych pupili, aktualnie szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie długofalowej współpracy i budowanie relacji ze sklepami zoologicznymi i placówkami weterynaryjnymi poprzez regularne wizyty w tych miejscach
  • Opieka nad aktywnymi Klientami firmy
  • Promowanie (ale nie aktywna sprzedaż!) produktów oferowanych przez firmę
  • Uświadamianie o korzyściach i plusach produktów oferowanych przez producenta
  • Realizacja założonych celów
  • Regularne raportowanie efektów pracy

Wymagania

  • Miłość i pasja do zwierząt oraz zainteresowanie tematyką zdrowego żywienia zwierząt domowych
  • Mile widziane doświadczenie związane ze sprzedażą bezpośrednią lub telefoniczną
  • Otwartość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu owocnych relacji
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy oraz zarażanie innych swoją pasją
  • Gotowość do pracy w terenie (woj. podkarpackie – głównie Rzeszów, Mielec, Tarnów plus wyjazdy do Kielc i Lublina)
  • Mile widziani studenci i absolwenci kierunków zootechnika, weterynaria, hodowla zwierząt itp.

Oferujemy

  • Pracę w firmie, gdzie liczy się pasja i dobro naszych pupili
  • Elastyczne godziny pracy
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe (3500 zł brutto) plus miesięczną premię
  • Pracę od poniedziałku do piątku – zadaniowy tryb pracy
  • Samochód służbowy, telefon, laptop oraz tablet

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Promocji

Specjalista ds. Promocji to osoba, która jest odpowiada za koordynowanie działalności promocyjnej firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie kampanii promocyjno - reklamowej i gadżetów promocyjnych, kontakty z mediami (baza, recenzje, wywiady, pozyskiwanie i prowadzenie patronatów medialnych – negocjacje, tworzenie umów, koordynowanie procesu realizacji umowy), ...
Specjalista ds. Promocji Praca Specjalista ds. Promocji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (779)
Wałbrzych (46)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (991)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2135)
Radom (189)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (83)