Najnowsze oferty pracy

  • Senior / Mid Business / System AnalystSzybkie aplikowanieASTEK Polska
    Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Żagań, Świebodzin, Międzyrzecz, Kostrzyn nad Odrą, Sulechów, Słubice, Gubin, Lubsko, Wschowa, Szprotowa, Krosno Odrzańskie, Drezdenko, Sulęcin, Skwierzyna, Korzuchów, Witnica, Rzepin, Zbąszynek, Jasień
    7 dni
  • 16 godz.
  • Analityk BiznesowySzybkie aplikowanieASTEK Polska
    19 godz.
  • Senior Business Analyst / Business AnalystSzybkie aplikowanieASTEK Polska
    21 godz.
  • Business AnalystSzybkie aplikowanieASTEK Polska
    2 dni
  • PolecamyPolecamy
    Oferta tygodnia
    2 dni
  • Analityk biznesowy / systemowySzybkie aplikowanieASTEK Polska
    4 dni
    8 dni
  • 15 dni
  • Business AnalystSzybkie aplikowanieLuxoft
    Krakow
    7 godz.
Zobacz więcej ofert pracy

Analityk biznesowy / Business Analyst ESG

Sustainalytics

Zielona Góra

40 dni temu

Ogłoszenie numer: 3322476, z dnia 2020-05-28

Sustainalytics jest wiodącym niezależnym dostawcą badań środowiskowych, społecznych i zarządzania (ESG) od 25 lat. Nasze spostrzeżenia są wykorzystywane przez klientów do podejmowania bardziej świadomych decyzji inwestycyjnych, współpracy z firmami w odniesieniu do ich działalności biznesowej i wprowadzania zmian.
Sustainalytics to rozwijająca się organizacja zatrudniająca ponad 650 pracowników w 17 lokalizacjach na całym świecie. Posiadamy elastyczną i wspierającą kulturę pracy. Umożliwiamy naszym pracownikom szybki rozwój w międzynarodowym środowisku pracy. Na co dzień pracujemy w języku anielskim.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.sustainalytics.com

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Zielona Góra

Z uwagi na obecną sytuację, możliwe jest rozpoczęcie pracy w trybie zdalnym, z późniejszą kontynuacją w naszym biurze w Zielonej Górze.

Kandydatów z innych regionów kraju wspieramy finansowo w relokacji.

Na stanowisku Analityka w SRT (Standard Rating Team) będziesz:

  • badać i oceniać wyniki ESG (Environmental, Social, Governance) spółek publicznych i prywatnych z całego świata;
  • śledzić globalne trendy ESG różnych branż.

Wymagania

Oferta jest skierowana do Wszystkich zainteresowanych: Absolwentów (bez doświadczenia kierunkowego na podobnym stanowisku) oraz osób z inym doświadczeniem zawodowym, poszukujących nowych możliwości zawodowych, gotowych do przekwalifikowania się.

  • Znajomość języka angielskiego -  w stopniu umożliwiającym  komunikację ze współpracownikami z innych lokalizacji. Język angielski jest  wykorzystywany w codziennej pracy.
  • Umiejętności i myślenie analityczne.
  • Skrupulatność oraz orientacja na szczegóły.
  • Zgodność z misją, wizją i wartościami Sustainalytics.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Zaradność i elastyczność; otwartość na zmiany.
  • Praktyczna znajomość obsługi programów: Microsoft Word, Outlook, PowerPoint i Excel;

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • indywidualny budżet szkoleniowy do wykorzystania w celu rozwoju zawodowego (certyfikaty, konferencje, kursy);
  • pakiet opieki medycznej finansowany w całości przez pracodawcę;
  • ubezpieczenie na życie finansowane w całości przez pracodawcę;
  • dofinansowanie do karty FitSport;
  • dofinansowanie kosztów transportu miejskiego;
  • bonus roczny, uzależniony od osiągniętych wyników;
  • dodatek urlopowy "grusza";
  • wsparcie w relokacji - jeżeli będzie potrzebne;
  • atrakcyjne dofinansowanie do okularów lub szkieł kontaktowych;
  • 2,5 dodatkowych dni urlopu w roku na działalność wolontariacką;
  • 2 dodatkowe dni urlopu w roku na naukę;
  • ciekawe opcje rozwoju kariery na bardzo innowacyjnym rynku.
  • dynamiczne, profesjonalne, elastyczne i przyjazne środowisko pracy przy ścisłej współpracy z międzynarodowymi zespołami;
  • pyszna kawa i herbata w naszym klimatycznym biurze w centrum Zielonej Góry - obszar Starego Rynku;
  • imprezy sezonowe i wiele wewnętrznych inicjatyw.
Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy
Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...
Praca Analityk Biznesowy