Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk biznesowy

STAR-TYP SPORT ZAKŁADY WZAJEMNE Sp. z o.o.

Katowice

18 dni temu

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która powstała w 1997 roku i obecnie zatrudnia blisko 1300 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanych systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych punktów przyjmowania zakładów. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS to oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.

Zakres obowiązków na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Jeśli jesteś zainteresowany:
  • Pracą w dynamicznym zespole tworzącym innowacyjne produkty z branży bukmacherskiej,
  • Weryfikowaniem, systematyzowaniem oraz uszczegóławianiem wymagań biznesowych w ramach projektów realizowanych przez Dział Produktu,
  • Bliską współpracą z zespołem produktowym, developerami oraz analitykami sportowymi,
  • Śledzeniem i analizowaniem nowych trendów, innowacji oraz działań konkurencji,
  • Wsparciem testów akceptacyjnych (UAT) oraz procesem wdrażania rozwiązań.
i Twoim atutem jest:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego / projektanta systemów IT,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ,
  • Znajomość notacji UML lub BPMN,
  • Umiejętność tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe,
  • Zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań,
  • Nastawienie na spełnianie celów stawianych przez klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • Umiejętności organizacyjne oraz znajomość Scrum oraz Jira,
  • Pasja do sportu, znajomość branży bukmacherskiej (mile widziana)
To ta oferta jest dla Ciebie!

Możemy Ci zaoferować:
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Katowicach w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie na życie,
  • Dostęp do Chill Out Room,
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • Dostęp do programu Referral Bonus,
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • Dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobra kawa w firmie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy

Analityk Biznesowy jest swoistym spoiwem łączącym, poprzez analizę i opis projektów, dwa światy: zagadnienia IT i biznes. Funkcjonuje na granicy tych dwóch obszarów i dba o to, by rozwiązania IT były dopasowane do biznesowych potrzeb klientów. Do jego obowiązków należy gromadzenie i analiza wymagań klientów oraz udział w opracowaniu optymalnych rozwiązań dla projektów i ...
Analityk Biznesowy Praca Analityk Biznesowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (267)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2178)
Radom (171)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (75)