Analityk danych

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Zielona Góra

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 1957593, z dnia 2018-04-16

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Nr Ref.: AD.18.04

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Współpraca w ramach umowy zlecenia w horyzoncie czasowym 4-6 miesięcy w zależności od rozwoju projektu.

Realizowane zadania:

  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Weryfikacja jakości danych
  • Wprowadzanie danych do systemu bazodanowego
  • Poprawa danych w systemie bazodanowym

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Dobra znajomość  MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dbałość o szczegóły i systematyczność

Zapewniamy przeszkolenie z analizy dokumentacji technicznej oraz pracy w obsługiwanym systemie bazodanowym. Mile widziane wykształcenie techniczne i znajomość baz danych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Analityk Danych

Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Analityk Danych Praca Analityk Danych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola