Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk danych

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Zielona Góra

142 dni temu

Ogłoszenie numer: 1957593, z dnia 2018-04-30

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Nr Ref.: AD.18.04

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Współpraca w ramach umowy zlecenia w horyzoncie czasowym 4-6 miesięcy w zależności od rozwoju projektu.

Realizowane zadania:

  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Weryfikacja jakości danych
  • Wprowadzanie danych do systemu bazodanowego
  • Poprawa danych w systemie bazodanowym

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Dobra znajomość  MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dbałość o szczegóły i systematyczność

Zapewniamy przeszkolenie z analizy dokumentacji technicznej oraz pracy w obsługiwanym systemie bazodanowym. Mile widziane wykształcenie techniczne i znajomość baz danych.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Analityk Danych

Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Analityk Danych Praca Analityk Danych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (772)
Wałbrzych (49)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (201)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (45)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1020)
Tarnów (78)
Nowy Sącz (57)
Mazowieckie:
Warszawa (2144)
Radom (193)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (100)