Analityk Działu Rozwoju

EPCM Executive Search

Katowice

4 dni temu

Międzynarodowa spółka działająca w segmencie nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych poszukuje Analityka Działu Rozwoju. Dana osoba będzie odpowiedzialna za dostarczanie dogłębnych analiz każdego z etapów procesu pozyskania inwestycji, samodzielną koordynację procesu inwestycyjnego, w zakresie pozyskiwania informacji i dokumentacji, przygotowania analiz oraz wniosków inwestycyjnych.

Miejsce pracy: Katowice
 Zadania:
  • Wspieranie działań działu Pozyskiwania Gruntów do celów deweloperskich w procesie zakupu gruntów, przygotowania oraz realizacji inwestycji;
  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy działem a pośrednikami;
  • Organizacja zebrań z pośrednikami, architektami, prawnikami, geodetami, inżynierami, analitykami rynku;
  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami;
  • Archiwizacja dokumentacji poszczególnych działek;
  • Prowadzenie rejestru terenów pozyskanych, w trakcie pozyskiwania, zawieszonych i innych;
  • Prowadzenie harmonogramu bieżących działań;
  • Komunikacja członkom działu ustalonych założeń harmonogramu realizowanych inwestycji;
  • Wspieranie członków działu wedle potrzeb w organizacji działań - zbieranie danych, analizy, prezentacje;
  • Prowadzenie wizyt w terenie, bieżące sporządzanie dokumentacji fotograficznej;
  • Zbieranie aktualnych danych w urzędach;
  • Benchmarking rynku w trybie stałym;
  • Sourcing, monitoring kondycji finansowej wykonawców, deweloperów, architektów;
  • Koordynacja działań typu analiza zmian prawnych i podobne.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek: gospodarka przestrzenna, geodezja i kartografia, finanse, prawo, zarządzanie nieruchomościami etc.);
  • Doświadczenie w przygotowaniu wniosków inwestycyjnych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Komunikatywność.
Oferujemy:
  • Elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie + pakiet socjalny);
  • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości;
  • Pełną wyzwań pasjonującą pracę po stronie developera.
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy
Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...
Praca Analityk Biznesowy