Analityk - Pracownia Analiz Środowiska

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Gdynia

12 godz. temu

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie próbek do badań
  • wykonywanie badań fizykochemicznych (osadów, gleb, odpadów, wody, ścieków ) zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • dbałość i sprawdzanie wyposażenia pomiarowo-badawczego zgodnie z technicznymi instrukcjami obsługi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: chemia, ochrona środowiska lub pokrewne
  • znajomość technik przygotowania próbek do analizy
  • gotowość do pracy zmianowej (dwie zmiany)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę z wypłatą na czas
  • opiekę medyczną w Medicover
  • ubezpieczenie grupowe
  • ZFŚS (m.in wczasy pod gruszą, bony świąteczne)
  • ciepły posiłek na drugiej zmianie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Poznaj

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Specjalista do spraw Ochrony Środowiska – osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za: planowanie i organizowanie pracy własnej zgodnie z zasadami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska, planowanie, organizowanie i kierowanie pracą zespołu, kompletowanie, aktualizowanie i upowszechnianie aktów prawnych dotyczących zagadnień ochrony środowiska, prowadzenie monitoringu ...
Praca Specjalista ds. Ochrony Środowiska