Analityk systemowy w sektorze bankowości spółdzielczej
Systemy Informatyczne CHODROM Sp. z o.o.
Siedlce
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
4 dni temu

Ogłoszenie numer: 7181331, z dnia 2022-06-22

Szukasz ciekawej pracy?

Chciałbyś poznać bankowość nie tylko od strony bankomatu?

I jeśli dodatkowo lubisz analizować dane, to zapraszamy do nas.

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlce

Opis stanowiska

  • tworzenie analiz bankowych pod kątem sprawozdawczości
  • tworzenie rozwiązań systemowych dla analiz bankowych i ich wdrażanie
  • bieżąca znajomość i analiza branżowych regulacji prawnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, w kierunku bankowości lub inne ścisłe
  • bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych np. MS Excel
  • definiowanie arkuszy i formuł zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i przedstawiania własnych rekomendacji
  • śledzenie przepisów w zakresie analiz bankowych i sprawozdawczości
  • znajomość struktury planów kont i podstaw księgowości

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełnym etacie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
    prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • praca w stabilnej firmie z odpowiedzialnym i zgranym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Firma z branży IT, Systemy Informatyczne CHODROM Sp. z o.o. w Siedlcach, od 1998 roku dostarcza i wdraża nowoczesne rozwiązania dla firm.