Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Analityk

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Gdynia

12 dni temu

Jako J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która nieustannie się rozwija. Zatrudniamy ponad 800 pracowników w całym kraju. Szukamy ludzi wszechstronnych, o szerokich horyzontach, z pasją i ciekawością. Liczy się dla nas otwartość, chęć nauki i rozwoju, umiejętność poszukiwania rozwiązań oraz zaangażowanie.

 

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl)

 

 Aktualnie do naszego zespołu w Pracowni Analiz Witamin poszukujemy osoby na stanowisko

Analityk
Miejsce pracy: Gdynia

Pozwól, że od razu wyjaśnimy Ci jaki kandydat na Analityka jest dla nas najcenniejszy: taki, który ma wykształcenie kierunkowe i zna zasady pracy w laboratorium. Rozumie sens działania zespołu i jest nastawiony na komunikację i współpracę. Akceptuje pracę w systemie zmianowym. Poza tym, ceni sobie dynamiczną pracę i jest przy tym skuteczny - definiuje problemy, ich przyczyny i proponuje rozwiązania. Aha, stawiamy na przedsiębiorczość i doskonalenie, a o wiedzę i narzędzia się nie obawiaj – dostarczamy od pierwszych dni pracy.

Najważniejsze zadania na tym stanowisku to wykonywanie analiz zgodnie z dokumentacją, raportowanie wyników analiz, wkład w tworzenie dokumentacji laboratoryjnej i prowadzenie tej dokumentacji.

 

Poza wiedzą i rozwojem zapewnimy Ci:
  • umowę  o pracę z wypłatą na czas
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie za udział w zawodach sportowych
  • możliwość korzystania z benefitów w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, wypoczynku dla dzieci)
  • dofinansowanie do karty Multisport
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Poznaj stanowisko: Laborant 
Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Praca Laborant