Zobacz więcej ofert pracy

Animator 3D

Terma Sp. z o.o.
Czaple (pow. kartuski, gm. Żukowo), k. Gdańska
specjalista (mid)
praca stacjonarna
618 dni temu
Poszukujemy osoby na stanowisko:
Animator 3D
Miejsce pracy: Czaple (pow. kartuski, gm. Żukowo), k. Gdańska

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw. Mając ponad 30 lat doświadczenia, oferujemy nasze produkty nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach.

Główne zadania:
  • tworzenie koncepcji i projektów szeroko pojętych form wystawienniczych,
  • modelowanie oraz przygotowanie fotorealistycznych wizualizacji produktowych,
  • przygotowanie animacji pod prezentacje multimedialne,
  • dbałość o jakość i staranność przygotowanych animacji.
Wymagania:
  • znajomość programu Blender w zakresie przygotowywania modeli i scen 3D, animacji oraz postprodukcji,
  • wyczucie estetyczności, kreatywności oraz wyobraźnia,
  • gotowość do testowania i poznawania nowych technologii i narzędzi (np. fotogrametria, obsługa narzędzi opartych na skryptach),
  • zmysł techniczny niezbędny do tego, żeby dobrze zrozumieć produkty, technologie wytwarzania oraz sposoby montażu/instalacji,
  • sumienność, dokładność, dyscyplina pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office,
  • znajomości języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego,
  • umiejętność  podejmowania samodzielnych decyzji oraz działań korygujących,
  • komunikatywność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dynamizm w działaniu, nastawienie na realizację celu.
Oferujemy:
  • pracę w organizacji o płaskiej strukturze – nie mamy dyrektorów ani kierowników, dzięki czemu pracujemy w oparciu o motywację wewnętrzną,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,
  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego.