Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy aparatowy

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zadania: Wdrażał się w obszarze produkcji na stanowisku młodszego aparatowego by poznać dedykowany obszar produkcji oraz charakterystykę produkcji Substancji Aktywnych; Zapoznawał się z systemami komputerowymi związanymi z realizacją produkcji; Uczestniczył w procesach rozwiązywania...
Praca.pl Praca Lubelskie Bodaczów Aparatowy Procesów Chemicznych Bodaczów
Aparatowy / Aparatowa Oczyszczalni Ścieków

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o.
Bodaczów
praca stacjonarna
2197 dni temu

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie są jednym z największych producentów olejów roślinnych w Polsce, funkcjonujemy na rynku już od prawie 60 lat.

Jesteśmy częścią grupy Glencore Agriculture, która jest światowym liderem produkcji, obsługi, przetwórstwa i wprowadzania na rynek artykułów rolnych, takich jak zboża, nasiona, rośliny oleiste, nasiona jadalnych roślin strączkowych, cukier, ryż, bawełna, oleje roślinne, śruty oraz biodiesel.

Więcej informacji na stronach: www.ztb.pl, www.glencorepolska.pl

Miejsce pracy: Bodaczów
Cel stanowiska:
  • Utrzymanie parametrów ścieków zgodnie z obowiązującymi pozwoleniami
Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należało:
  • Kontrola parametrów pracy urządzeń zgodnie z instrukcjami
  • Przeprowadzanie czynności eksploatacyjnych urządzeń zgodnie z posiadanymi kompetencjami / uprawnieniami
  • Utrzymanie właściwego poziomu w przepompowniach ścieków
  • Usuwanie usterek zgodnie z posiadanymi kompetencjami / uprawnieniami
  • Wykonywanie innych, niewymienionych zadań z zakresu utrzymania parametrów ścieków oraz obsługi urządzeń na polecenie przełożonego
Sprawdź, czy to na Ciebie właśnie czekamy:
  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • Komunikatywność oraz doświadczenie w pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Świadomość ekologiczna
  • Mile widziane półroczne doświadczenie w pracy przy nadzorze urządzeń produkcyjnych
  • Mile widziane posiadanie świadectwa energetycznego grupa E
Z nami zyskasz:
  • Zatrudnienie na pełny etat w systemie zmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w otwartym i przyjaznym środowisku pracy
  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku