Zobacz więcej ofert pracy

Junior Traffic Manager

Grupa RMF Sp. z o.o., Sp. k.
Warszawa
praca stacjonarna
1370 dni temu

Grupa RMF to spółka, której podstawowym przedmiotem działalności operacyjnej jest sprzedaż czasu i powierzchni reklamowej oraz produktów oferowanych przez m.in. RMF FM, RMF CLASSIC, RMF MAXXX, RMFON

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do Zespołu Sprzedaży Internetowej w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DS/01/WA
Zakres obowiązków:
  • definiowanie i optymalizacja kampanii reklamowych na witrynach i w aplikacjach należących do
  • Grupy RMF
  • weryfikacja kreacji reklamowych zgodnie ze specyfikacją techniczną
  • analiza dostępnej powierzchni reklamowej i przygotowywanie rekomendacji jej wykorzystania
  • wsparcie działu handlowego w zakresie technicznym produktu internetowego
Od Kandydatów oczekujemy:
  • umiejętności samodzielnego działania, doskonałej organizacji pracy i współpracy w Zespole
  • łatwości w szukaniu rozwiązań potencjalnych problemów
  • zdolności analitycznych
  • determinacji, zaangażowania i motywacji do pracy
  • znajomość systemów emisji reklam będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • możliwość realizacji powierzonych zadań w stabilnej, dużej organizacji
  • atrakcyjny model wynagrodzenia
  • ciekawą pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • wsparcie najlepszych profesjonalistów w branży mediów w Polsce

Prosimy o dopisanie klauzuli: Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby realizacji procesu rekrutacji dla tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupa RMF Sp. z o.o. sp. k. w okresie 1 roku od momentu ich przesłania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!