Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend developer (node.js)

ELTE GPS sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
1253 dni temu

Firma ELTE GPS Sp. z o.o. będąca liderem w produkcji i wdrażaniu systemów monitoringu oraz lokalizacji pojazdów, wykorzystujących technologie GPS i GPRS, poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie od podstaw rozbudowanych systemów,
  • Tworzenie i utrzymanie integracji z systemami wspierającymi (integracje 3rd party),
  • Rozwijanie modułów odpowiedzialnych za weryfikację jakości,
  • Współuczestniczenie w planowaniu kolejnych funkcji systemu (Twój głos ma dla nas wielkie znaczenie!),
  • Wspieranie innych członków zespołu w rozwoju poszczególnych gałęzi naszego biznesu
Wymagania:
  • Co najmniej 4 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku developera,
  • Znajomości współczesnego użycia JavaScript z TypeScript,
  • Dobra znajomość Node.js oraz Express.js,
  • Znajomość relacyjnych baz danych MySQL (mile widziana znajomość innych baz),
  • Zaangażowanie, chęć poznawania nowych technologii, podążanie za trendami technologicznymi w branży,
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość React.js oraz MOBX lub REDUX,
  • umiejętność pracy w grupach/SCRUM-owych zespołach projektowych,
  • doświadczenie z systemami kontroli wersji np. GIT.
Oferujemy:
  • elastyczną formę zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • swobodę w zakresie wyboru narzędzi,
  • możliwość pracy zdalnej.