Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Praca.pl Praca Mazowieckie Nadarzyn Architekt Systemów Komputerowych Nadarzyn
Architekt ds. Analizy i Integracji Systemów Biz.

FILTTR
Nadarzyn
praca stacjonarna
2399 dni temu
Dodano: 2017-10-10 Nr ref: F05230

Masz doświadczenie w administrowaniu Microsoft (Windows Server, Terminal services, Active Directory), SQL i T-SQL to dla Ciebie chleb powszedni a w dodatku pasjonujesz się branżą Automotive? Dołącz do naszego zespołu!

1000 zł za zmianę pracy
  • do 12000 PLN
    UOP
  • Nadarzyn
    Miejsce pracy
  • 3 osoby
    Wielkość zespołu
    Branża

Języki obce

  • Angielski Średnio zaawansowany

Wymagana znajomość

  • SQL / 2 lata

Wymagana powierzchowna znajomość

  • Windows Server 2003 - 2012
  • Active Directory
  • T-SQL
  • SQL
  • VBA

Metodologia Pracy

System wersjonowania
Automatyczny build aplikacji
Codzienny build aplikacji
Ewidencja Błędów
Usuwanie błędów przed nowym kodem
Aktualny plan projektów
Analityczna specyfikacja projektów
Ciche warunki pracy
Adekwatne i wydajne narzędzia pracy
Zespół testerów
Testy użyteczności
Stosowanie testów przy rekrutacji

Stan technologiczny

  • Java
  • T-SQL
  • Terminal Services
  • Windows Services

Opis stanowiska

Dodatkowe pkt za: - znajomość obszarów finanse i księgowość oraz kadry i płace - wiedza z zakresu hurtowni danych (DWH), Business Intelligence (BI) oraz umiejętność programowania w języku VBA.

Twoje zadanie

• obsługa użytkowników systemów informatycznych wspomagających pracę w branży AutoMotive • opieka nad rozwojem aplikacji biznesowych oraz udział w projektach IT • analizowanie, aktualizowanie i kontrolowanie katalogu oraz kart usług IT (wg ITIL) • administrowanie bazami danych • rozwój systemów

Ważność oferty do 22 października 2017

ZAINTERESOWANY?
NIE TAK