Najnowsze oferty pracy

  • Unified Communication & Collaboration Engineer

    Aon   podkarpackie    praca zdalna
    siedziba firmy: Kraków
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    What the day will look like Responsible for the technical delivery of UC and Collaboration projects, including planning, design, implementation and testing of technical solutions which meet business requirements. Ensure timely and cost-effective delivery of solutions required for new projects....
Zobacz więcej ofert pracy

Architekt IT Cloud

Bank Pocztowy S.A.
Rzeszów
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca zdalna
587 dni temu
Miejsce pracy: Rzeszów
Twój zakres obowiązków:
  • analiza, projektowanie, optymalizacja (kosztowa i jakościowa) i dobór rozwiązań, usług oraz technologii przy uruchamianiu rozwiązań / migracji do chmury
  • projektowanie i rozwój tzw landing-zones (Azure lub/i AWS)
  • definiowanie standardów i nadzór w ich stosowaniu w środowisku chmurowym
  • definiowanie, optymalizacja i wdrażanie procesów związanych z wytwarzaniem oprogramowania
  • wsparcie wdrożeń aplikacji w środowiskach deweloperskich, testowych, produkcyjnych na środowiskach chmurowych
  • współpraca z architektami korporacyjnymi / developerami / inż. chmurowymi, uzgadnianie rozwiązań i rozwiązywanie problemów
  • utrzymanie ram formalnych stosowania chmury w Banku (np. procedura zarządzania usługami chmurowymi)
  • opracowywanie dokumentacji technicznej dostarczanych rozwiązań
Nasze wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań w otoczeniu zaawansowanej architektury IT
  • doświadczenie w zakresie usług dostępnych w chmurach publicznych
  • znajomość narzędzi do automatyzacji (Terraform / Ansible),
  • wiedza z zakresu wyceny i optymalizacji kosztów usług chmurowych
  • Uczestniczyłeś w projektach z obszaru chmur publicznych
  • doświadczenie związane z wykorzystaniem usług chmurowych w sektorze regulowanym
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (poziom min. B2)
  • umiejętność współpracy z ludźmi z różnych szczebli w organizacji
Mile widziane:
  • znajomość i umiejętność praktycznego stosowania tzw. komunikatu chmurowego KNF przy projektowaniu rozwiązań IT opartych na chmurze
  • certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności
To oferujemy:
  • realizację ciekawych projektów i dostęp do nowoczesnych technologii
  • współpracę w ramach umowy o pracę lub kontraktu b2b w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • pracę hybrydową w naszym biurze w Warszawie lub w pełni zdalną
  • bogaty pakiet benefitów przy umowie o pracę

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Poznaj