Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Architekt IT

INEA S.A.
Wysogotowo
praca stacjonarna
2096 dni temu

Poszukiwany

Miejsce pracy: Wysogotowo

INEA dostarcza usługi multimedialne, a przede wszystkim Internet, do blisko 250 tysięcy gospodarstw domowych w Wielkopolsce. W ramach nowego projektu rządowego POPC2 w najbliższych latach firma zapewni światłowód ponad 200 tysiącom kolejnych gospodarstw. Ale to nie wszystko, ze swoimi usługami docieramy także do Klientów biznesowych proponując im zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Nasze potrzeby:
  • znajomość języków opisu architektury takich jak: UML, Archimate czy BPMN
  • znajomość narzędzia Enterprise Architect
  • dodatkowym autem będzie znajomość rozwiązań WebMethods
Twoje zadania:
  • planowanie spójnej architektury korporacyjnej opartej o SOA
  • opracowywanie koncepcji i projektów architektury rozwiązań biznesowych
  • automatyzacja procesów biznesowych i identyfikacja zmian w systemach IT
  • wsparcie użytkowników biznesowych w zakresie zmian w systemach IT
  • identyfikacja potrzeb i wdrażanie najlepszych praktyk w celu zapewnienia spójnej architektury biznesowej i systemowej
  • wsparcie merytoryczne dla procesu wytwarzania oprogramowania
Każda umowa w INEA obejmuje nieprzeciętną troskę o pracownika
Daj o siebie zadbać! Mamy dla Ciebie:
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m. in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym
  • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym - przystanek 5 minut od INEA Stadionu
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
  • bony świąteczne
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach