Zobacz więcej ofert pracy

ARCHITEKT

Doradztwo Personalne Anna Grabowicz (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 1754)
Łódź
praca stacjonarna
4695 dni temu

Ogłoszenie numer: 158571, z dnia 2011-07-22

Międzynarodowa firma branży graficznej specjalizująca się w obsłudze

poważnych kontrahentów zagranicznych, m.in. biur architektonicznych, developerów oraz firm branży nieruchomości

zatrudni w Łodzi pracownika na stanowisko:

ARCHITEKT

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za koordynację projektów graficznych realizowanych dla klientów z branży architektonicznej we wspópracy z działem grafików.

Wymagania

  • Wykształcenie o profilu architektonicznym
  • Umiejętności i talenty graficzne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży multimedialnej – mile widziana
  • Znajomość programów AutoCad, 2 D i 3D (Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, Flash, CS3, 3ds Max, Vray) w stopniu umożliwiającym zarządzanie projektami wykonywanymi w tych programach.
  • Kreatywność, umiejętność koordynacji  pracy w ramach realizowanych projektów

Oferujemy

  • Bardzo ciekawą, pełną wyzwań i odpowiedzialności pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwości zdobywania nowych doświadczeń,
  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz szkolenie wprowadzające do pracy u partnerów zagranicznych.