Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka działu zakupów

    Rehasport Clinic   Poznań, ul. Jasielska 14    praca stacjonarna
    asystent  umowa na zastępstwo  pełny etat  rekrutacja online
    4 dni
    Do głównych zadań należeć będą: Prowadzenie gospodarki materiałowej : przygotowanie zamówień, nadzór nad ich terminową i jakościową realizacją, przyjmowanie materiałów na stan magazynowy; Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami; Współpraca z zespołem medycznym szpitala;
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent / Asystenta ds. Zakupów

Reka Rubber Polska
Dopiewo
praca stacjonarna
1143 dni temu

REKA RUBBER Polska sp. z o.o. jest jednym z liderów w obszarze projektowania i produkcji elementów gumowych dla sektora motoryzacyjnego. Przedsiębiorstwo jest częścią międzynarodowej organizacji z kapitałem fińskim. Od momentu powstania firma charakteryzuje się dynamicznym rozwojem i poszerzaniem obecności rynkowej.

Obecnie poszukujemy osoby do naszego zakładu w Dopiewie (koło Poznania) na stanowisko:

Miejsce pracy: Dopiewo

Zadania:
  • zakupy materiałów biurowych i okołoprodukcyjnych oraz ich rozliczanie,
  • wysyłanie zapytań ofertowych na materiały,
  • wyszukiwanie nowych dostawców,
  • współpraca z dostawcami usług,
  • prowadzenie dokumentacji zakupowej,
  • przygotowywanie raportów Intrastat,
  • przygotowywanie danych i opracowywanie oceny dostawców
  • kontakt z odbiorcami odpadów oraz obsługa BDO
  • udział w audytach środowiskowych.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość ISO 9001 oraz ISO 14001
  • wysoka kultura osobista.
Firma oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawe szkolenia wstępne oraz specjalistyczne,
  • przyjazną atmosferę oraz pracę w międzynarodowym otoczeniu,
  • bogaty pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).