Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Asystent / Asystentka biura
STERCKENN SP Z O O
Opolskie
asystent
Praca w pełni zdalna
52 dni temu

praca zdalna

Twoje zadania:
  • Wdrożenie i obsługa systemu magazynowego;
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z obecnymi i nowymi Klientami głownie anglojęzycznymi;
  • Umiejętności budowania relacji interpersonalnych z Klientami;
  • Realizowanie bieżących zadań administracyjno-biurowych.
Oczekujemy:
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (obsługa Klientów anglojęzycznych);
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych;
  • Komunikatywności;
  • Samodzielności w wykonywaniu zadań;
  • Wysokiej kultury osobistej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość poszerzenie wiedzy i rozwijanie umiejętności.