Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Branży Sanitarnej

IVIA S.A.

Rzeszów

1 dzień temu

Rzeszów

Przedmiotem działalności IVIA S.A. jest wykonywanie projektów w zakresie budownictwa komunikacyjnego. Obecnie wykonujemy projekty budowy dróg ekspresowych:

S3, S6, S1, S17, S19 i S61. Prowadzimy również projekty w zakresie dróg krajowych i obwodnic.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Opis Stanowiska:
  • opracowywanie projektów w zakresie:
  • odwodnienia dla projektowanych dróg (przygotowanie planów sytuacyjnych, profili podłużnych, obliczenia zlewni i doboru urządzeń, wykonywanie opisów technicznych
  • i rysunków szczegółowych itd.);
  • przebudowy/budowy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych i ciepłowniczych (przygotowanie planów sytuacyjnych, profili podłużnych, obliczenia doboru urządzeń, wykonywanie opisów technicznych i rysunków szczegółowych itd.);
  • przeprowadzenie całego procesu projektowego czyli wystąpienia o warunki techniczne; wykonanie kompletnych projektów fazy PB i PW; uzyskaniu wszelkich uzgodnień (ZUDP, uzgodnień z Gestorami); udział w prezentacjach w siedzibie Inwestora/Wykonawcy.
  • współpraca z Projektantami/Asystentami innych branż: drogowych, mostowych, środowiskowych, hydrologicznych, elektrycznych i teletechnicznych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (Inżynieria Środowiska),
  • doświadczenie mile widziane - w realizacji projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie budowy sieci i instalacji: wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, ciepłowniczych i innych,
  • znajomość prawa budowlanego oraz przepisów technicznych związanych z branżą sanitarną,
  • znajomość programów: AUTOCAD, BRICSCAD PROFILKOORDYNATOR v.8, MICROSOFT OFFICE,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność pracy w stresie,
  • pewność siebie, rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,
  • umiejętność zaprezentowania swoich rozwiązań publicznie,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana.
Zakres obowiązków:
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • szkolenia zapewniające rozwój,
  • pracę przy wykorzystaniu najnowszego oprogramowania oraz nowoczesnego sprzętu komputerowego w komfortowych warunkach oraz przyjaznej atmosferze.

IVIA S.A.

Siedziba spółki w Katowicach 40-203 Katowice Al. Roździeńskiego 91

adres korespondencyjny:

ul. Kasprowicza 46, 43-502 Czechowice – Dziedzice

Biura:

Biuro Czechowice – Dziedzice, ul. Kasprowicza 46, 43-502 Czechowice-Dziedzice

tel./fax +48 33 822 46 67

Biuro Katowice, Al. Roździeńskiego 91, 40-203 Katowice tel. +48 881 960 511

Biuro Szczecin, ul. Energetyków 9, 70-656 Szczecin, tel. +48 91 851 10 32

Biuro Lublin, ul. 3-go Maja 18/8 , 20-078 Lublin

Biuro Rzeszów, Al. T. Rejtana 67, 35-326 Rzeszów

www.ivia.pl

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest IVIA S.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (302)
Toruń (186)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (857)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2290)
Radom (192)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)