Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka ds. Modelowania Obiektowego i Ofertowania (Projekt Tworzenia Aplikacji)

Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.

Zduńska Wola

40 dni temu

Izodom 2000 Polska Sp. z o.o. – polski producent i eksporter innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych do budowy budynków pasywnychi energooszczędnych, eksportujący większość swojej produkcji, działający na ponad 30 rynkach świata od 29 lat, wyróżniany i doceniany w Polsce i zagranicą.

W związku z projektem tworzenia innowacyjnej aplikacji komputerowej do modelowania obiektowego w technologii Izodom 2000 poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zduńska Wola
OBOWIĄZKI:
  • Modelowanie obiektów budowlanych 3D w środowisku CAD;
  • Przygotowywanie rysunków obiektów budowlanych w CAD;
  • Ścisła współpraca z programistą aplikacji do modelowania obiektowego i ofertowania produktów firmy Izodom 2000 Polska;
  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem Firmy oraz Managerem Działu Realizacji Zamówień i Obsługi Klientów.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej i doświadczeń zawodowych;
  • Pracę w polskiej firmie działającej na 6 kontynentach;
  • Stałe wsparcie merytoryczne ze strony zespołu i przełożonych;
  • Po zakończeniu projektu (ok. 3 miesięcy) możliwość nawiązania stałej współpracy.
WYMAGANIA:
  • Znajomość programów CAD: AutoCAD, GstarCAD;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość zagadnień budowlanych;
  • Znajomość projektów budowlanych i umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Zaangażowanie, energia i zapał do pracy;
  • Umiejętności analityczne;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane) lub w trakcie studiów.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (721)
Wałbrzych (55)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (252)
Toruń (159)
Lubelskie:
Lublin (267)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (950)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2239)
Radom (173)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (240)
Nysa (92)