Asystent / Asystentka ds. Sprzedaży

DOMART

Katowice

20 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2734688, z dnia 2019-11-12

Firma zajmująca się hurtową sprzedażą i dystrybucją węgla.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Kontakt z bieżącymi i potencjalnymi klientami Firmy
  • Prowadzenie negocjacji oraz sporządzanie ofert handlowych
  • Współpraca z pozostałymi działami Firmy
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą Klienta

Wymagania

  • zaangażowanie w pracę i realizowane projekty
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • komunikacja na poziomie ponadprzeciętnym
  • zdolności organizacyjne i negocjacyjne
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • Dobre warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy, szkolenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

DOMART

Poznaj stanowisko: Asystentka ds. Sprzedaży
Asystent/asystentka do spraw sprzedaży, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą stanowiącą bezpośrednie wsparcie dla funkcjonowania działu sprzedaży firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku może realizować szereg czynności organizacyjnych, obowiązków o charakterze biurowym, wyznaczanym na bieżąco przez bezpośrednich przełożonych działu sprzedaży. Asystentka może więc przykładowo przygotowywać oferty ...
Praca Asystentka ds. Sprzedaży