Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

ABISAL Sp. z o.o.
Bytom
praca stacjonarna
1724 dni temu

FIRMA ABISAL SP. Z O.O., IMPORTER ARTYKUŁÓW SPORTOWYCH,
POSZUKUJE OSÓB NA N/W STANOWISKO:

Miejsce pracy: Bytom
Nr ref.: M0107/2019
Opis stanowiska:
  • tłumaczenie z języka polskiego na niemiecki: opisów produktowych, zawartości strony www i katalogów,
  • wprowadzanie przetłumaczonych tekstów do systemu handlowego,
  • translacje związane z bieżącymi działaniami firmy: dokumenty oraz oferty na język niemiecki i z niemieckiego na język polski,
  • praca w programie handlowym – uzupełnianie i korekta opisów produktów.
Wymagania wobec kandydata:
  • wykształcenie min. średnie (możliwość podjęcia pracy w trakcie studiów),
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, a w szczególności MS Excel),
  • mile widziane doświadczenie (praca, praktyki lub staże) w dziale marketingu,
  • biegła znajomość języka niemieckiego, dobra znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność, dokładność i staranność,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanych tradycjach z potencjałem i perspektywami rozwoju,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego.