Asystent / Asystentka Działu Serwisu

Plichta

Gdańsk - Lubowidzka 42

6 dni temu

To może być Twoja wielka szansa!

Chcesz już teraz dołączyć do Zespołu Serwisu marki Volkswagen w Gdańsku

Nie czekaj – aplikuj już dziś!

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk - Lubowidzka 42

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za pozytywny wizerunek obiektu, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla poszczególnych działów salonu.

Opis stanowiska i podstawowych obowiązków:
  • Powitanie Gości i udzielanie niezbędnych informacji o poszczególnych działach
  • Kontakt telefoniczny z Klientami
  • Potwierdzanie wizyt
  • Raporty telefoniczne
  • Nadzorowanie harmonogramu przyjęć aut do serwisu
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Przygotowywanie zleceń dla doradców
  • Zarządzanie samochodami zastępczymi
Oczekujemy:
  • Zaangażowania oraz motywacji w osiąganiu celów
  • Konsekwencji w działaniu
  • Dobrej organizacji pracy
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Prawa jazdy kat. B
  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Korzystne rabaty
  • Możliwość uzyskania premii zadaniowej w każdym miesiącu
  • Szansę rozwoju zawodowego
  • Współpracę w ramach własnej działalności gospodarczej

CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Poznaj

Plichta

Dlaczego warto?

Pasja motoryzacyjna pozwoliła Spółce Plichta na ponad 30 letnią działalność na rynku motoryzacyjnym i stały jej rozwój. Jakość, fachowość i uczciwość cechują firmę od jej powstania. Dołącz do Naszego Zespołu i poznaj Nas bliżej:

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka