Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Projektanta Instalacji HVAC

LEBO recruitment

Katowice

19 dni temu

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta lidera w realizacji wentylacji w obiektach przemysłowych.

Szukamy kandydatów stanowisko :

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: API/04/19
Zadania:
  • Czynny udział we wszystkich fazach projektu, począwszy od wyceny i oferty, przez przygotowanie dokumentacji, po koordynacje zamówień materiałów na budowy.

Oczekujemy:
  • ukończone studia na Wydziale Inżynierii Środowiska lub V rok,
  • znajomości programów AutoCad, InstalSoft, MS-Office,
  • umiejętności pracy w zespole.
  • wiedzy na temat klimatyzacji oraz wentylacji
Oferujemy:
  • pracę przy ciekawych projektach i możliwość zdobycia doświadczenia zarówno w projektowaniu, jak i w wykonawstwie,
  • możliwość uzyskania uprawnień budowlanych,
  • kartę MultiSport.

www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (767)
Wałbrzych (46)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (265)
Toruń (136)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (914)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2166)
Radom (170)
Płock (85)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (74)