Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Leszno
ASYSTENT / ASYSTENTKA ZARZĄDU

Ośrodek Doradztwa i Treningów Szkoleniowych HOMO CREATORE
Leszno, powiat Leszno
praca stacjonarna
5402 dni temu

Ogłoszenie numer: 71320, z dnia 2009-07-31

Poszukuje pracownika dla swojego klienta
Praca w dynamicznej polskiej firmie produkcyjno-handlowej o silnej od wielu lat pozycji na rynku,zatrudniającej ok. 200 osób,posiadającej oddział zagraniczny

Miejsce pracy: Leszno, powiat Leszno

Opis stanowiska

  • Organizowanie spotkań Zarządu (2 osoby) planowanie kalendarza
  • Prowadzenie rozmów i korespondencji w języku angielskim i rosyjskim w zakresie biznesowym
  • Obsługa Klientów zgłaszających się do firmy – wstępna analiza problemów rozmówcy i kierowanie telefonu do właściwych osób
  • Organizowanie spotkań i wyjazdów w kraju oraz zagranicznych
  • Obsługa gości i delegacji firmowych polskich oraz zagranicznych
  • Pośredniczenie w komunikacji pomiędzy Działem Technicznym a Klientami – przekształcanie ofert technicznych w wersję handlową (wiedza techniczna nie jest wymagana)

Wymagania

  • Biegła znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego i rosyjskiego na poziomie biznesowym
  • Znajomość zasad i procedur związanych z organizowaniem wyjazdów krajowych i zagranicznych (bilety, ubezpieczenia, hotele, koordynacja pobytu w czasie i przestrzeni)
  • Doskonała umiejętność organizowania swojego czasu pracy
  • Samosterowność, samodyscyplina, staranność, systematyczność
  • Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, uczciwość
  • Konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność szybkiego orientowania się w sprawie i oddzielania rzeczy ważnych od nieważnych
  • Dociekliwość i inteligencja
  • Duże umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Asertywność = uprzejma stanowczość z szacunkiem dla innych
  • Wysoka kultura osobista i znajomość zasad savoir-vivre również w środowisku wielokulturowym
  • Bardzo dobra znajomość Worda i Excel’a, sprawne posługiwanie się pozostałą częścią pakietu MS Office, mailem oraz Internetem oraz zdolności do szybkiego uczenia się innych programów
  • Sprawna obsługa urządzeń biurowych
  • Niezbędne doświadczenie w podobnej pracy
  • Wykształcenie wyższe, ew. na poziomie licencjata
  • Pożądana wrażliwość estetyczna,

Oferujemy

  • wymagającą, odpowiedzialną pracę w wielokulturowym środowisku
  • pracę stacjonarną, na pełen etat
  • wynagrodzenie ok. 2.500,00 netto
  • bardzo dobre warunki lokalowe firmy
  • bezpieczne zatrudnienie w stabilnej firmie
  • wsparcie firmy w rozwoju osobistym i zawodowym
  • pomoc firmy w przypadku decyzji o przeprowadzce kandydata / kandydatki z innego regionu kraju