Asystent ds. Nieruchomości Komercyjnych

GNRR Robert Reich

Gdańsk

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2778986, z dnia 2019-11-12

Firma GNRR istnieje od 1999 roku. Zajmuje się doradztwem na rynku nieruchomości, pełną obsługą nieruchomości komercyjnych, m.in. ich zarządzaniem oraz komercjalizacją.

Zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę: www.GNRR.pl oraz śledzenia nas na profilu fb: https://pl-pl.facebook.com/GNRR1999/

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

Asystent ds. nieruchomości komercyjnych odpowiedzialny będzie za kompleksową obsługę Klientów instytucjonalnych i fizycznych na terenie Trójmiasta i najbliższych okolic (m.in. komercjalizacja nieruchomości własnych oraz zleconych).

 Zakres Zadań:

  • wspieranie działań sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • skuteczne prowadzenie rozmów handlowych
  • doradztwo w zakresie nieruchomości
  • udział w targach i innych działaniach marketingowych

Wymagania

  • biegła obsługa komputera (MS Office), mile widziana znajomość programów graficznych
  • kreatywność, otwartość, inicjatywa
  • prawo jazdy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (preferowana)

Oferujemy

  • pracę w zespole pozytywnych profesjonalistów rynku nieruchomości
  • perspektywę długotrwałej współpracy dla prężnie rozwijającej się i rzetelnej firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym systemem premiowym
  • udział w interesujących projektach komercyjnych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Poznaj stanowisko: Asystent Handlowy
Asystent Handlowy - najogólniej rzecz ujmując to doświadczony sprzedawca. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: realizacja zadań handlowych, wsparcie działań Key Account Managera, współpraca z sieciami handlowymi i firmami transportowymi, a także poszukiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami (głównie kontakty telefoniczne), odpowiadanie na zapytania klienta, ...
Praca Asystent Handlowy