Asystent ds. Rekrutacji Ochotników do Badań

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.

Gdynia

1 dzień temu

J.S. HAMILTON POLAND S.A.  (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań
i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Miejsce pracy: Gdynia

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za skuteczne zrekrutowanie ochotników do testowania kosmetyków w Pracowni Kosmetologii w Gdyni.

Opis stanowiska:
  • bieżąca weryfikacja umówionych wizyt ochotników
  • przyjmowanie zgłoszeń ochotników
  • ścisła współpraca w Kierownikami Projektów
Wymagania:
  • komunikatywność i empatia
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie w dziedzinie kosmetologii
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 7-15 oraz 10-18
  • kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie pracy z Klientami
Oferujemy:
  • umowę zlecenie z wypłatą na czas
  • możliwość testowania kosmetyków
  • szkolenia wewnętrzne
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka