Asystent ds. rozliczania szkód komunikacyjnych i windykacji

Plichta

Gdynia Morska 318

28 dni temu

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdynia Morska 318
Zakres obowiązków:
  • Wysyłka dokumentacji dot. szkód komunikacyjnych do Ubezpieczalni
  • Rozliczanie wyciągów bankowych
  • Kontakt z Ubezpieczalniami i Klientami w zakresie rozliczeń szkód komunikacyjnych
  • Windykacja należności na drodze polubownej
  • Kompletowanie dokumentacji dla prawnika
  • Porządkowanie dokumentacji szkodowej
  • Monitorowanie i analizowanie działań
Nasze oczekiwania:
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoka komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Postawa zorientowana na osiąganie wyników oraz proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Ciekawą, samodzielną i stabilną pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy w doświadczonym zespole
  • Pracę w godz.: 08:00-16:00
  • Kwotę wynagrodzenia: 2000 zł netto + premie kwartalne

Poznaj

Plichta

Dlaczego warto?

Pasja motoryzacyjna pozwoliła Spółce Plichta na ponad 30 letnią działalność na rynku motoryzacyjnym i stały jej rozwój. Jakość, fachowość i uczciwość cechują firmę od jej powstania. Dołącz do Naszego Zespołu i poznaj Nas bliżej:

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka