Asystent ds. Zakupów

Klient portalu Praca.pl

Łódź

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 4611106, z dnia 2021-05-11

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • wsparcie specjalistów ds. zakupów w bieżącej pracy operacyjnej
  • prace administracyjne związane z dokumentacją działu
  • przygotowanie raportów i analiz na potrzeby Działu Zakupów
  • obserwacja rynku oraz wyszukiwanie i pozyskiwanie partnerów handlowych w Polsce
  • udział w planowaniu zakupów i monitorowaniu terminowości dostaw
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i wysoka motywacja wewnętrzna
  • samodzielność, kreatywność i inicjatywa
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętności nawiązywania i budowania relacji
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w Dziale Zakupów – mile widziane
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • znajomość rynku gastronomicznego – mile widziana

Oferujemy

  • pracę w ustalonym wymiarze czasowym na podstawie umowy o pracę
  • uczestnictwo w dynamicznym zespole firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat
  • szkolenie wstępne
  • samodzielność oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach o zasięgu ogólnokrajowym
  • pakiet socjalny (m.in. dodatkowe ubezpieczenie oraz karta Multi Sport)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy