Asystent Działu Księgowości

Devire Sp. z o.o

Nadarzyn

88 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Nadarzyn

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.

Asystent Działu Księgowości
Twoja Przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest jeden z czołowych na świecie partnerów w zakresie globalnego handlu. Firma odpowiedzialna jest za dostarczanie najwyższej jakości wyposażenia sieci handlowych oraz procesów logistyki wewnętrznej w magazynach i halach produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko Asystenta Działu Handlowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za monitorowanie i windykacja należności, księgowanie wyciągów bankowych i faktur kosztowych, wyjaśnianie rozbieżności z dostawcami, sporządzanie płatności i deklaracji INTRASTAT.


U Kandydatów zwracamy uwagę na / We are looking for
 • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, finanse i rachunkowość) 
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku / w dziale Księgowości oraz znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości (mile widziane) 
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego 
 • Znajomość pakietu Office, w szczególności Excel oraz doświadczenie w pracy z systemem SAP (mile widziane) 
 • Umiejętność pracy w zespole 
 • Dokładność, skrupulatność i samodzielność.
Nasz Klient Zapewnia / Our client offers
 • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biurowej
 • Współpracę w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie 
 • Atrakcyjne wynagrodzenie 
 • Możliwość rozwoju w obszarze Finansów/Księgowości
 • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
 • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekruta- cji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Księgowości

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Asystent Działu Księgowości Praca Asystent Działu Księgowości

Rekrutują z Praca.pl