Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    2 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent Działu Zakupów

Consorfrut Polska Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
2202 dni temu

KIM JESTEŚMY?

Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą, mógł o nas nie słyszeć, ale prawdopodobnie każdy jadł pyszne owoce i warzywa sprowadzane przez nas do Polski. Consorfrut Polska Sp. z o.o. jest jednym z głównych krajowych importerów i dystrybutorów świeżych owoców i warzyw z całego świata. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami owoców i warzyw z całej Europy, Turcji, RPA czy Ameryki Południowej. Bardzo dobra jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis pozwalają nam skutecznie i nieprzerwanie od 2004 r. rozwijać sprzedaż na terenie kraju oraz prowadzić intensywną działalność eksportową. Posiadamy placówki i magazyny w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Jarosławiu. Zatrudniamy obecnie ponad 300 pracowników w Polsce.

KOGO SZUKAMY?

W związku z naszym dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Obsługa komputerowego rejestru dokumentów transportowych,
  • Obsługa komputerowego rejestru załadunków samochodów dostawczych,
  • Obsługa komputerowego rejestru faktur towarowych i transportowych oraz not kredytowych: wpisywanie dokumentów do rejestru, linkowanie odpowiednich dokumentów w systemie (np. potwierdzenie przyjęcia towaru z fakturą),
  • Kontrolowanie na fakturach kursu waluty i stawek,
  • Wprowadzanie do systemu nowych kontrahentów,
  • Wprowadzanie do systemu nowych indeksów towarowych,
  • Inne prace w obszarze administracyjnego wsparcia Działu Zakupów.
  • Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, ekonomia),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Mile widziana znajomość drugiego języka obcego (w szczególności języka hiszpańskiego lub włoskiego),
  • Znajomość obsługi komputera (m.in. pakietu MS Office, w szczególności MS Excel),
  • Dokładność, precyzyjność i systematyczność w pracy,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • Szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy.