Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    2 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent działu zakupów

Norautron Electronics Sp. z o.o.
Zduńska Wola
asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
605 dni temu

Grupa Norautron, będąca częścią grupy kapitałowej EMBRON, jest producentem elementów elektronicznych i elektromechanicznych, założoną w 1989 roku. Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się usługami projektowania, testów i prototypowania, produkcją płytek PCBA, okablowania i elementów metalowych oraz montażem elektromechanicznym i usługami posprzedażowymi. Jesteśmy zaufanym partnerem dla wielu globalnych firm. Siedziba firmy Norautron w Norwegii znajduje się w Horten, 80 km na południe od Oslo.

Obecnie w związku z rozwojem firmy Norautron Electronics Sp. z o.o. w Zduńskiej Woli poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zduńska Wola
Zakres obowiązków:
  • Pomoc przy składaniu zamówień na materiały bezpośrednio produkcyjne i pozaprodukcyjne
  • Potwierdzanie terminów realizacji zamówień, oraz monitorowanie terminowości dostaw
  • Nadzorowanie dokumentacji zakupowej. Wyjaśnianie niezgodności ilościowych i wartościowych z dostawcami
  • Potwierdzanie faktur zakupowych
  • Przygotowywanie wycen materiałów do zapytań ofertowych
  • Kwalifikacja i ocena dostawców zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie
  • Ścisła współpraca z działem planowania oraz sprzedaży
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość branży elektronicznej oraz dostawców z branży będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Zajęcia językowe
  • Szkolenia biznesowe, techniczne i miękkie
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego (karty MultiSport, PZU Opieka Medyczna itp.)
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku dającym możliwość dalszego rozwoju
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Norautron Electronics Sp. Z o.o. w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzanych przez tą spółkę bądź inne spółki powiązane z Administratorem.

Informacja na temat przetwarzania danych: link.