Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Asystent/Koordynator ds. Współpracy Zagranicznej

Zakład Techniczno Handlowo Usługowy ,,Techpol" Bogusław Trepka
Katowice
praca stacjonarna
5984 dni temu

Ogłoszenie numer: 39104, z dnia 2008-01-28

Agencja pracy zajmująca się rekrutacją pracowników w kraju i zagranicą oraz nawiązywaniem kontraktów w całej Europie, poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie kontaktów zagranicznych z klientem (wyszukiwanie kontaktów, wysyłanie ofert)
  • Tłumaczenie tekstów w języku angielskim
  • Negocjowanie cen
  • Tworzenie baz danych (firm norweskich oraz kandydatów do pracy w Norwegii)
  • Wymagania

  • Umiejętność prowadzenia samodzielnych negocjacji
  • Doświadczenie w obsłudze biura i administrowaniu dokumentacji
  • Znajomość języka angielskiego biznesowego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych oraz Internetu
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Preferowany wiek 25 - 35 lat
  • Mile widziane doświadczenie w dziedzinie pośrednictwa pracy
  • Niekaralność Pożądane cechy charakteru: komunikatywność, wytrwałość, kreatywność, dyspozycyjność.
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilną, ciekawą pracę w rozwojowej firmie
  • zdobycie doświadczenia oraz pomoc w podniesieniu kwalifikacji