Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Przedszkolanka Warszawa
Asystent nauczyciela przedszkola

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Warszawa
praca stacjonarna
11 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/04183
OBOWIĄZKI:
opieka i pomoc dzieciom przy posiłkach , czynnościach higienicznych, przygotowywanie i prowadzenie zajęć.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent nauczyciela przedszkola (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Zaświadczenie o niekaralności

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie/wyższe,dobry kontakt z dziećmi praca z grupą dzieci,książeczka sanepid,zaświdczenie o niekaralności,minimum 1,5-2 lata w parcy z dziećmi komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: opieka i pomoc dzieciom przy posiłkach , czynnościach higienicznych, przygotowywanie i prowadzenie zajęć.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 091 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

CAZ - Centrum Aktywizacji Zawodowej
DoradcaKlienta@up.warszawa.pl
+48 22 391 13 00

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie - oferta przeznaczona wyłącznie dla zarejestrowanych osób bezrobotnych

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy