Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

ASYSTENT PRODUCT MANAGERA – praca w języku angielskim, niemieckim lub francuskim

Software Press sp. z o. o. S.K.

Warszawa

2493 dni temu

301410cbf0dca99763158d6f19e75490.jpg

Software Press sp. z o. o. S.K. to wydawnictwo specjalistycznej prasy międzynarodowej z ponad 15-letnim stażem na rynku Polskim i zagranicznym. Dostarczamy wiedzę z zakresu IT, biznesu, coachingu, bezpieczeństwa w sieci, grafiki i animacji komputerowej. Od roku 2009 jesteśmy obecni głównie w Internecie, tak, by każdy z naszych czytelników, niezależnie od miejsca zamieszkania, miał stały dostęp do wszystkich naszych publikacji.

Rozpoczęliśmy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia zawodowego w renomowanym wydawnictwie,
  • możliwość prześledzenia wszystkich etapów powstawania magazynu,
  • stały kontakt z zagadnieniami marketingowymi związanymi z prowadzeniem pisma,
  • duże możliwości AWANSU w ramach organizacji.

              Przykładowe zadania:

              • kontakt z firmami współpracującymi z pismem,
              • nawiązywanie kontaktu z firmami (zadania sprzedażowe),
              • pozyskiwanie kontaktów promocyjnych, promocja pisma w sieci,
              • prowadzenie lokalnych akcji promocyjnych,
              • kontakt z innymi mediami, PR, współpraca z partnerami na rynku lokalnym,
              • wsparcie pracy Redaktora Naczelnego.

                      Wymagania:

                      • wykształcenie wyższe (lub student ostatniego roku).
                      • bardzo dobra znajomość jednego z trzech języków - ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO lub FRANCUSKIEGO,
                      • sprawne poruszanie się w Internecie,
                      • obsługa popularnego oprogramowania biurowego,
                      • samodzielność, obowiązkowość, dobra organizacja pracy
                      • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
                                Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

                                Szukaj pracy według:

                                Dolnośląskie:
                                Wrocław (690)
                                Wałbrzych (45)
                                Legnica (57)
                                Kujawsko-pomorskie:
                                Bydgoszcz (168)
                                Toruń (100)
                                Lubelskie:
                                Lublin (112)
                                Chełm (22)
                                Lubuskie:
                                Łódzkie:
                                Małopolskie:
                                Kraków (804)
                                Tarnów (39)
                                Nowy Sącz (36)
                                Mazowieckie:
                                Warszawa (1825)
                                Radom (73)
                                Płock (40)
                                Opolskie:
                                Opole (117)
                                Nysa (21)