Asystent projektanta
Pro-eco Sp. z o.o.
Gdańsk
asystent
pełny etat
umowa o pracę
4 dni temu

Ogłoszenie numer: 5756604, z dnia 2021-10-13

Firma powstała w roku 2015 i od tego czasu głównym przedmiotem działalności jest kompleksowe projektowanie i wykonywanie instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Tworzymy najlepszy zespół specjalistów branży OZE w Polsce!  Dołącz do nas już dziś!!!

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych pod nadzorem Projektanta,
  • Przygotowanie symulacji projektów po wdrożeniu,
  • Dobór podzespołów instalacyjnych,
  • Tworzenie rysunków koncepcyjnych zagospodarowania terenów oraz rysunków technicznych niezbędnych do realizacji prac projektowych,
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Praca w zespole,
  • Znajomość podstaw elektrotechniki.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Szkolenia branżowe,
  • Możliwość rozwoju w obiecującej branży i technologii,
  • Okazję do nauki od najlepszych specjalistów na rynku fotowoltaiki.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj